Webinary na żądanie

Webinary Cloudity

Poznaj ekosystem Salesforce i przekonaj się, dlaczego tyle firm z wielu krajów i branż zaufało tym potężnym narzędziom!

Wybierz interesującą Cię tematykę i kliknij przycisk „dowiedz się więcej”. Następnie wypełnij formularz, a my bezpłatnie udostępnimy Ci zapis webinaru.

Jeśli po zapoznaniu się z materiałem będziesz mieć pytania, skontaktuj się z nami! Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Zapraszamy także na webinary, które odbędą się w najbliższym czasie – dołącz do nas na żywo!

Dostępne nagrania webinarów

Salesforce i technologie chmurowe odpowiedzią na wyzwania pracy zdalnej

 

Czy można wygodnie zarządzać najważniejszymi obszarami firmy za pośrednictwem jednego narzędzia? Co robić, gdy większość pracowników ma „home office”?

 

 

Zobacz, jak firma może skutecznie funkcjonować bez przestojów, nawet jeśli osoby odpowiedzialne za kluczowe działy pracują zdalnie. Dla Salesforce to nie problem! 

 

Prowadzący: Krzysztof Grabowski, Damian Przybył

Optymalizacja i automatyzacja procesów sprzedażowych z Salesforce Sales Cloud

 

Zarządzasz sprzedażą w swojej firmie, chcesz zobaczyć działanie Salesforce w praktyce lub po prostu interesujesz się zarządzaniem procesami sprzedażowymi? 

 

 

Wizualizacja lejka sprzedażowego, Account Planning czy analityka i raportowanie w sprzedaży – to tylko kilka z tematów poruszanych podczas tego webinarium.

 

Prowadzący: Krzysztof Grabowski, Damian Przybył

Wyższy poziom obsługi klienta dzięki Salesforce Service Cloud

 

Jesteś dyrektorem lub menedżerem ds. obsługi klienta? Chciałbyś zwiększyć efektywność w obsłudze posprzedażowej oraz zadowolenie swoich klientów? 

 

Automatyczne tworzenie ścieżek obsługi spraw, analityka i raportowanie działań zespołu w czasie rzeczywistym oraz integracja wszystkich kanałów zgłoszeń w ramach jednej platformy to w Salesforce standard. Dowiedz się więcej!

 

Prowadzący: Krzysztof Grabowski, Damian Przybył

Skuteczniejszy i zautomatyzowany marketing B2C z Salesforce Marketing Cloud

 

Pracujesz na stanowisku menedżerskim lub dyrektorskim w marketingu? Interesujesz się marketingiem B2C i automatyzacją szeroko rozumianych działań marketingowych?

 

Zapraszamy na webinar! Poznaj korzyści płynące z wdrożenia Marketing Cloud i tajniki cross-channelowej, spersonalizowanej komunikacji B2C oraz zalety Business Intelligence i dobrego raportowania działań marketingowych w Datorama!

 

 

ProwadzącyKrzysztof Grabowski, Jakub Poznański

Digitalizacja kanałów sprzedaży – poznaj Salesforce B2B Commerce

 

Chcesz pozyskiwać nowych klientów, ale Twoi przedstawiciele handlowi zajęci są obsługą obecnych partnerów biznesowych? Obawiasz się, że konkurencja Cię wyprzedzi, a nawet przejmie Twoich klientów?

 

Poznaj Salesforce B2B Commerce, dzięki któremu Twoi sprzedawcy przestaną tracić czas, a klienci będą składać nawet duże zamówienia tak wygodnie, jak podczas zakupów w sklepie internetowym w modelu B2C!

 

ProwadzącyKamil AdamczykMaciej Jargiło, Femi Adeboye

Jak analityka danych pozwala zrozumieć procesy oraz klienta? Poznaj Tableau!

 

Gromadzisz ogromne ilości danych, ale Twoje raporty rozrzucone w wielu miejscach nie pozwalają wykorzystać zebranych informacji? Zdobycie odpowiedzi na pytania analityczne trwa za długo?

 

Przedstawiamy Tableau – światowego lidera w dziedzinie Business Intelligence i element ekosystemu Salesforce. Rewolucyjna analityka, obejmującą praktycznie dowolne źródła danych to tylko kilka zalet Tableau.

 

Prowadzący: Mateusz GemraKrzysztof Grabowski

Pardot: automatyzacja marketingu napędzana sztuczną inteligencją

 

Chcesz usprawnić swoje działania marketingowe online, by nadążyć za rosnącymi potrzebami klientów, poprawić współpracę działów marketingu i sprzedaży oraz łatwo śledzić postępy swoich kampanii w internecie?

 

Podczas webinaru opowiemy o tym, jak generować więcej leadów, znaleźć równowagę między automatyzacją komunikacji a kontaktem z odbiorcami oraz porozmawiamy o nowościach w sztucznej inteligencji w marketingu B2B.

 

Prowadzący: Krzysztof Grabowski, Joanna Bartoszczuk

Salesforce dla franczyzodawców – skaluj biznes dzięki nowoczesnym technologiom

 

Chcesz rozwijać swój biznes i pozyskiwać nowych franczyzobiorców? Obejrzyj zapis naszego webinaru! Omówimy takie zagadnienia jak automatyzacja, integracja systemów IT oraz widok 360 stopni na punkt sprzedaży.

 

Nasi eksperci opowiedzą też o dźwigniach wzrostu organizacji działających w modelu franczyzowym oraz pokażą Ci, jak nowoczesne technologie mogą wspierać Twoje procesy biznesowe i pomóc Ci zmniejszyć OPEX per punkt sprzedaży.

 

Prowadzący: Damian Przybył, Michał Mroczkiewicz

 

Planuj sprawniej, sprzedawaj więcej – technologia chmurowa w sprzedaży w bankowości korporacyjnej

Jeśli odpowiadasz za sprzedaż w bankowości korporacyjnej i chcesz usprawnić oraz zautomatyzować swój proces sprzedażowy – jesteś w dobrym miejscu! Zobacz, jak technologia chmurowa wspiera cyfryzację w bankowości korporacyjnej.

 

Łatwo sprawdzaj status zadań Twoich Key Account Managerów, zarówno w aplikacji desktopowej, jak i mobilnej. Dokładnie poznaj swoich kluczowych klientów dzięki widokowi 360 stopni i skuteczniej wykorzystuj Pipeline, Account Plan czy Action Plan!

 

Prowadzący: Michał Mroczkiewicz, Piotr Mroziński, Damian Przybył

Jak zwiększyć bazę lojalnych klientów na platformach e-commerce lub marketplace?

 

Prowadzisz platformę marketplace lub e-commerce? Chcesz pozyskiwać nowych klientów oraz budować trwałe relacje z istniejącymi? Wiesz, jak ważne są optymalizacja grup odbiorców oraz dostosowywanie ofert i treści do potrzeb i zainteresowań klientów?

 

Obejrzyj nagranie naszego webinaru i zapewnij zarówno kupującym, jak i sprzedającym niezapomniane doświadczenie z Twoją marką i zyskaj ich lojalność dzięki rozwiązaniom Salesforce do automatyzacji platform marketplace.

 

 

Prowadzący: Justyna Jezierska, Maciej Jargiło

Business Development Center – skuteczne kampanie outboundowe i więcej leadów dla Twoich sprzedawców

Niezależnie od tego, w jakiej działasz branży, Twojej firmie z pewnością przyda się zespół specjalizujący się w sprawnym pozyskiwaniu wysokiej jakości leadów. Dowiedz się, jak zorganizować dział Business Developmentu w swojej organizacji!


Nasi specjaliści opowiedzą Ci, jak stworzyć lub rozbudować dział BD, motywować jego członków oraz planować aktywności w procesie sprzedażowym. Prowadzący poruszą także zagadnienia związane z marketingiem i automatyzacją procesów.

 

Prowadzący: Justyna Jezierska, Michał Mroczkiewicz

Nadchodzące wydarzenie