Salesforce Partner Kick Off 2018 – relacja z wydarzenia

22 lutego 2018 świętowaliśmy kolejny sukces naszej firmy. Podczas tegorocznej edycji Salesforce Partner Kick Off 2018, Cloudity zostało ponownie docenione i nagrodzone nową statuetką. Chcielibyśmy z tego powodu podzielić się krótkim podsumowaniem z tego wydarzenia.

 

Salesforce Partner Kick Off 2018

 

W tegorocznej konferencji brali udział wszyscy polscy partnerzy Salesforce. To już druga edycja Salesforce Partner Kick Off w naszym kraju (o poprzedniej pisaliśmy TUTAJ). Wydarzenie odbyło się w restauracji Endorfina przy ul. Foksal 2.

Po oficjalnym powitaniu uczestników przez Edwarda Wall’a oraz wielu inspirujących przemowach członków zespołu Salesforce, nastąpiło uroczyste podsumowanie ubiegłego roku 2017. Omówiliśmy m.in. prowadzone razem działania oraz projekty, ale także sukcesy i zrealizowane cele. Dzięki retrospekcji mogliśmy wspólnie ocenić naszą współpracę oraz zapoznać się z planami Salesforce na najbliższy rok 2018. Po części oficjalnej nadszedł czas na długo wyczekiwane rozdanie nagród.

 

Next Generation Influencer

 

Przyznajemy, że z niecierpliwością czekaliśmy na ten moment także i my 🙂

W tym roku również zostaliśmy docenieni, za co ogromnie dziękujemy! Cloudity zdobyło kolejne cenne wyróżnienie, czyli tytuł Next Generation Influencer’a. Nagroda przyznana nam została w podziękowaniu za intensywną promocję Salesforce na polskim rynku. Nie byłoby to możliwe bez śniadań biznesowych, których w poprzednim roku nasza firma zorganizowała prawie 30, zarówno w Polsce jak i w Niemczech! Przy okazji odsyłamy do przygotowanego przez nas artykułu odnośnie śniadania w Warszawie, które odbyło się wiosną 2017 roku – TUTAJ.  Z kolei TUTAJ można przeczytać o naszych pierwszych krokach na niemieckim rynku.

 

Podsumowując

 

Ta nagroda to kolejna poprzeczka stawiana nam na bieżący rok. Jako uznany Salesforce Influencer chcielibyśmy dalej spełniać się w tej roli, co oczywiście będzie możliwe dzięki realizacji kolejnej serii śniadań biznesowych, które cieszą się już dużą popularnością. To jednak nie wszystko. W tym roku Cloudity planuje wypłynąć na jeszcze szersze wody. Czeka nas niedługo kolejna polska edycja Basecamp, ale także wiele konferencji i eventów branżowych. Z pewnością będzie to intensywny rok, co mamy nadzieję jak najlepiej wykorzystać. Jeszcze raz gorąco dziękujemy za wyróżnienie i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia:

 

Salesforce Partner Kick Off 2018

Salesforce Partner Kick Off 2018

Salesforce Partner Kick Off 2018

Salesforce Partner Kick Off 2018

Salesforce Partner Kick Off 2018