Salesforce Partner Kick Off 2017 – relacja

28 marca 2017 roku to wyjątkowa data dla naszej firmy. Tego dnia odbył się bowiem pierwszy oficjalny Salesforce Partner Kick Off w Polsce. Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji z tej uroczystości.

 

Salesforce Partner Kick Off

 

Wydarzenie miało miejsce w restauracji Endorfina na Foksalu, a sama konferencja została zorganizowana przez dział sprzedaży na rynki EMEA Salesforce. Zaproszeni zostali na nią wszyscy polscy partnerzy Salesforce, w tym także Cloudity.

Po oficjalnym przemówieniu Hrvoje Supica, nastąpiło podsumowanie ubiegłego roku oraz planów Salesforce na najbliższe lata zarówno w Polsce, jak i w całym regionie. Podczas konferencji omówiliśmy i przeanalizowaliśmy nasze wspólne działania w roku 2016, a także przedyskutowaliśmy zmiany w programie Salesforce na nadchodzący okres oraz kwestię nowych sesji edukacyjnych planowanych przez firmę. 

 

Salesforce Partner Awards

 

Podczas warszawskiego zjazdu przyznano także prestiżowe nagrody – Salesforce Partner Awards. Jest nam bardzo miło ogłosić, że spośród pięciu możliwych kategorii, Cloudity zebrało najwięcej statuetek. Wygrana przypadła nam aż w dwóch kategoriach! W tej edycji konkursu zwycięskie statuetki powędrowały do nas za Top Partner w sektorze ESMB (Small and Medium Business) oraz Top ACV Influencer. Dzięki temu Cloudity, jako jedyny partner Salesforce na polskim rynku, może pochwalić się tak dużym osiągnięciem podczas tegorocznej edycji konkursu. To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt być liderem w tej branży. Serdecznie dziękujemy! Przy okazji możemy także oznajmić, że wraz z początkiem kwietnia, nasza firma obchodzi swoje 3 urodziny. Jest to zatem dla nas podwójna okazja do świętowania : )

 

Podsumowując…

 

To wydarzenie pokazało nam przede wszystkim, jak wiele możemy osiągnąć poprzez wspólne budowanie społeczności skupionej wokół marki Salesforce, składającej się dziś już nie tylko z partnerów tej firmy, ale także klientów, pracowników oraz wszystkich jej sympatyków. Dzięki naszej wspólnej pracy i zaangażowaniu ekosystem Salesforce nieustannie się rozrasta, dzięki czemu z każdym dniem coraz większa liczba firm decyduje się na oferowane przez nas rozwiązania, które nie tylko wspierają systemy CRM największych firm na świecie, ale także coraz częściej pomagają im osiągać jeszcze większy sukces poprzez zastosowanie nowych, specjalistycznych produktów, chociażby takich jak Einstein czy Commerce Cloud (Demandware). Dziś wiemy już, że nasi klienci patrzą na swój rozwój w znacznie szerszej perspektywie niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu. Dzięki temu możemy oferować im holistyczne rozwiązania usprawniające prowadzenie biznesu oparte o najlepszą technologię – technologię Salesforce.

Na koniec, zapraszamy także do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia:

Salesforce Partner Kick Off 2017 Salesforce Partner Kick Off 2017 Salesforce Partner Kick Off 2017