Salesforce Essentials Warszawa 2017

Salesforce Essentials to wydarzenie organizowane przez Salesforce raz do roku w największych miastach na całym świecie. To także świetna okazja do poznania partnerów wdrożeniowych, ale przede wszystkim samej firmy Salesforce i jej rozwiązań.

 

Salesforce Essentials Warsaw 2017

 

W tym roku wydarzenie odbyło się 11 maja w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie. Myślą przewodnią tegorocznej edycji Salesforce Essentials było hasło: “Our Path Together”. Oprócz licznych konferencji, dla zgromadzonych gości przygotowano tego dnia ciekawe panele dyskusyjne. Wykłady dotyczyły, m.in. automatyzacji marketingu, obsługi klienta, regulacji prawnych związanych z zawieraniem umów na usługi cloud i wielu innych zagadnień. Zobaczyliśmy też prezentacje poszczególnych produktów Salesforce na żywo. Dzięki temu każdy z uczestników miał szansę zgłębić nieco swoją wiedzę na temat rozwiązań i wdrożeń Salesforce oraz przykładów ich zastosowania w różnych sferach biznesu.

 

Cloudity Złotym Partnerem Warsaw Essentials 2017

 

11 maja mieliśmy zaszczyt być Złotym Partnerem tegorocznej edycji imprezy. To była dla nas ogromna przyjemność być częścią najważniejszego wydarzenia Salesforce w Polsce, a zarazem kolejny duży sukces naszej firmy w ostatnim czasie. Niedawno otrzymaliśmy też duże wyróżnienie podczas marcowego Salesforce Partner Kick Off 2017. Cloudity zgarnęło aż dwie statuetki: Top Partner w sektorze ESMB (Small and Medium Business) oraz Top ACV Influencer. Zapraszamy do przeczytania więcej o tym wydarzeniu TUTAJ.

 

Nasze wrażenia

 

Podczas Salesforce Essentials Warsaw 2017 zobaczyliśmy nie tylko inspirujące i praktyczne prezentacje, ale także mieliśmy możliwość wysłuchania porad profesjonalistów z różnych branż w zakresie nowych technologii. Poznaliśmy też wiele nowości i produktów firmy Salesforce, takich jak Einstein, Commerce Cloud, Quip, Lightning i wiele więcej. Z przyjemnością zapoznaliśmy się też z ciekawymi historiami wdrożeń produktów Salesforce w przeróżnych firmach. Dzięki temu my, ale także i inni uczestnicy dowiedzieliśmy się, jak czołowe firmy w Polsce sprzedają, promują i osiągają kolejne sukcesy dzięki zastosowaniu narzędzi Salesforce.

Oprócz Cloudity wśród prelegentów znalazły się największe firmy na polskim rynku wdrażające produkty Salesforce. Rozmowy z doświadczonymi praktykami oraz specjalistami w dziedzinie cloud computing z pewnością przyniosły wiele inspiracji i pomysłów niejednej osobie.

 

Podsumowanie

 

Tegoroczna edycja Salesforce Essentials była dla nas niesamowitym doświadczeniem i okazją na poznanie wielu inspirujących specjalistów Salesforce oraz naszych klientów. Dla wszystkich gości z pewnością była to szansa na spotkanie i rozmowę z doświadczonymi profesjonalistami ze świata Salesforce, rozmowę z partnerami wdrożeniowymi oraz przedstawicielami firm, które już zdecydowały się na wprowadzenie technologii cloud computing.

Oczywiście nie udałoby się nam to, gdyby nie zaangażowanie całego teamu Cloudity, który z ogromnym zapałem przygotowywał się do wydarzenia już od dłuższego czasu. Gorące podziękowania należą się też niezawodnym organizatorom – firmie Salesforce, ale także wszystkim klientom i zainteresowanym naszymi rozwiązaniami, których mieliśmy okazję poznać.

Możemy w tym miejscu powiedzieć, że nasze stoisko przez cały dzień cieszyło się ogromnym zainteresowaniem gości. Jest nam z tego powodu niezmiernie miło. Dziękujemy wszystkim za przybycie, słowa uznania i cenne uwagi na przyszłość. Mamy nadzieję, że zobaczymy się również za rok!

 

Dzięki uprzejmości firmy Salesforce, możemy zaprezentować kilka zdjęć z tego wydarzenia. Zapraszamy zatem do obejrzenia krótkiej fotorelacji!

Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017 Salesforce Essentials Warsaw 2017