Salesforce Essentials Warszawa 2016

Salesforce Essentials to cykliczne wydarzenie, które organizowane jest w największych i najważniejszych miastach na całym świecie. To świetna okazja do poznania partnerów wdrożeniowych, ale przede wszystkim samej firmy Salesforce. Na wydarzeniu spotyka się wiele osób związanych z branżą technologiczną, cloud computingiem oraz zainteresowanych produktami firmy i usługami partnerów.

 

Cloudity jako Platynowy Partner wydarzenia

 

To była dla nas ogromna przyjemność móc być częścią najważniejszego wydarzenia Salesforce w Polsce w 2016 roku. Jesteśmy również dumni, ze Warszawa znalazła się w wśród miast – gospodarzy eventów Salesforce dołączając do Paryża, Dubaju, Amsterdamu czy Londynu.

 

Salesforce Essentials 2016 – to był wielki dzień!

 

Dzień konferencji Salesforce Essentials był dla nas zwieńczeniem kilkutygodniowych przygotowań. Szczególnie ważnym elementem były sesje i prezentacje, które mogliśmy poprowadzić. Pierwsza z sesji to prezentacja systemu CRM Salesforce Sales Cloud w kontekście wystąpienia Tomasza Bączyka – dyrektora generalnego Jean Louis David Polska – jednego z naszych Klientów, który opowiadał jak wdrożenie wpłynęło na biznes. Druga prezentacja to oficjalne przedstawienie jednego z naszych flagowych produktów – aplikacji zakupowej Procurement dla Salesforce. Uczestnikom tej sesji partnerskiej pokazaliśmy możliwości na optymalizację decyzji zakupowych w firmie.

 

Podziękowania i apetyt na więcej.

 

Udział Cloudity w wydarzeniu był dla nas wyjątkowym doświadczeniem i dużym sukcesem firmy. Z pewnością by się to nie udało gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Podziękowania w szczególności należą się organizatorom – firmie Salesforce oraz wszystkim naszym Klientom, dzięki którym Cloudity może się tak dynamicznie rozwijać i wspólnie cieszyć się z sukcesów. Dziękujemy również wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko, za wszystkie ciekawe dyskusje, słowa uznania i cenne uwagi. Konferencja Salesforce Essentials Warszawa jest kolejnym krokiem, który udało nam się zrobić i wstępem do dalszych działań. Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń!

 

Salesforce Essentials Warsaw 2016