Salesforce Basecamp Warsaw 2018 – relacja z wydarzenia

Salesforce Basecamp to wydarzenie organizowane przez Salesforce każdego roku w największych miastach na całym świecie. To także świetna okazja do poznania partnerów wdrożeniowych, klientów korzystających już z Salesforce, ale przede wszystkim samej firmy i jej rozwiązań, które współcześnie rewolucjonizują świat sprzedaży, marketingu, czy obsługi klienta. Salesforce Basecamp daje swym uczestnikom możliwość poznania inspirujących ludzi ze świata Salesforce, networkingu, zbierania wiedzy i przeprowadzania wartościowych rozmów oraz wymiany doświadczeń z ekspertami reprezentującymi firmy wdrażające Salesforce w Polsce.

 

Salesforce Basecamp Warsaw 2018

 

Tak jak w poprzednim roku, wydarzenie miało miejsce w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie, a całodniowa agenda obejmowała wiele ciekawych prezentacji, paneli dyskusyjnych, warsztatów i spotkań networkingowych o przeróżnej tematyce. Prezentacje dotyczyły m.in. automatyzacji marketingu, regulacji prawnych związanych z zawieraniem umów na usługi cloud, wykorzystania narzędzi Salesforce w małych i średnich przedsiębiorstwach, trendów i wyzwań sektora finansowego w obliczu przemian technologicznych czy usprawnienia sprzedażowych i posprzedażowych relacji z klientem. Zobaczyliśmy też prezentacje poszczególnych produktów Salesforce na żywo. Każdy mógł dokładnie poznać narzędzia oferowane przez Salesforce i uzupełnić swoją wiedzę na temat takich rozwiązań jak: Einstein, Trailhead, Lightning, Quip i wiele więcej. Nie zabrakło także praktycznych szkoleń dla deweloperów, m.in. z zakresu Lightning Components, Apex czy Einstein Vision. Każdy z obecnych na wydarzeniu gości miał okazję spotkać innych polskich i zagranicznych Trailblazers i wymienić się z nimi doświadczeniami, dobrymi praktykami oraz zdobyć całkiem nową wiedzę.

 

Cloudity Platynowym Partnerem Basecamp Warsaw 2018!

 

W tym roku Cloudity miało zaszczyt być Platynowym Partnerem wydarzenia, ale to nie wszystko. Wraz z naszym partnerem – Focus Telecom Polska mogliśmy po raz pierwszy zaprezentować się na scenie! Podczas naszego przemówienia pokazaliśmy i opowiedzieliśmy m.in. o tym, jak efektywnie pozyskiwać leady dzięki narzędziu Pardot oraz Sales Cloud, a także jak sprawnie komunikować się z klientami wykorzystując aplikację Click2call. Musimy przyznać, że sala pękała w szwach, co widać na załączonych zdjęciach:

Salesforce Basecamp Warsaw 2018Salesforce Basecamp Warsaw 2018Salesforce Basecamp Warsaw 2018Salesforce Basecamp Warsaw 2018

 

Podziękowania

 

15 maja 2018 roku był niezaprzeczalnie dniem pełnym innowacji i inspiracji. Każdy z uczestników miał szansę zgłębić nieco swoją wiedzę na temat rozwiązań i narzędzi proponowanych przez Salesforce oraz przykładów ich zastosowania w różnych sferach biznesu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na Basecamp Warsaw 2018. Jesteśmy wdzięczni za odwiedzenie naszego standu, ciekawe rozmowy i wszelkie słowa uznania, a przede wszystkim za tak tłumne przybycie na nasze wystąpienie! Mamy nadzieję, że do zobaczenia również za rok!

Salesforce Basecamp Warsaw 2018Salesforce Basecamp Warsaw 2018Salesforce Basecamp Warsaw 2018Salesforce Basecamp Warsaw 2018Salesforce Basecamp Warsaw 2018Salesforce Basecamp Warsaw 2018Salesforce Basecamp Warsaw 2018