Salesforce Basecamp 2019 w Szwecji za nami!

9 kwietnia 2019 roku odbyła się kolejna edycja imprezy Salesforce Basecamp Stockholm. W Waterfront Congress Centre, nowoczesnym budynku położonym w samym centrum stolicy Szwecji, zebrało się wielu gości, nie tylko ze Skandynawii. Dla Cloudity event ten był szczególnie ważny, mieliśmy bowiem zaszczyt być jego Złotym Sponsorem. Dzięki temu wzmocniliśmy naszą pozycję ważnego partnera wdrożeniowego Salesforce.

Salesforce Basecamp Stockholm 2019

Basecamp to cykliczne wydarzenie organizowane przez Salesforce w wielu miejscach na całym świecie. Uczestnicy imprezy poznają innowacyjne rozwiązania Salesforce dla różnych gałęzi biznesu, nawiązują cenne kontakty z międzynarodowymi partnerami wdrożeniowymi – takimi jak Cloudity – oraz biorą udział w sesjach networkingowych z przedsiębiorcami, którzy już korzystają z Sales Cloud, Service Cloud, Marketing Cloud lub innych produktów stworzonych przez Salesforce.

Salesforce Basecamp Stockholm 2019

Goście wydarzenia mieli szansę uczestniczyć w angażujących warsztatach i inspirujących wykładach prowadzonych przez ekspertów Salesforce oraz biznesowych wizjonerów. Pomiędzy prelekcjami słuchacze mogli podzielić się przemyśleniami z innymi uczestnikami imprezy. Przerwy na kawę, wspólny lunch oraz sesje networkingowe sprzyjały dyskusjom i nawiązywaniu wartościowych kontaktów.

Basecamp Stockholm 2019

Frekwencja na Salesforce Basecamp Stockholm 2019 dopisała. Tegoroczny event odwiedziło około 2 000 uczestników! Stanowisko naszej firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem, a nasi konsultanci chętnie opowiadali gościom o rozwiązaniach Salesforce oraz możliwościach wdrożeniowych Cloudity. W Sztokholmie poznaliśmy wiele wartościowych osób reprezentujących różne branże – spotkania z nimi były niezwykle owocne. Liczymy na dalszą wymianę doświadczeń i inspirujące działania networkingowe!

Salesforce Basecamp Stockholm 2019

Basecamp w Sztokholmie przeszedł do historii, a już w środę 29 maja Salesforce po raz kolejny zawita do Warszawy. Serdecznie zapraszamy do Centrum Targowo-Kongresowego Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D na Salesforce Basecamp Warsaw 2019! Cloudity będzie Platynowym Sponsorem tego eventu, podczas którego nie zabraknie ciekawych wykładów i paneli dyskusyjnych oraz networkingu – elementów, dzięki którym Basecamp jest wyjątkowym i inspirującym wydarzeniem!

Zapoznaj się z agendą Salesforce Basecamp Warsaw 2019 i zarejestruj się za darmo tutaj.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przebiegała zeszłoroczna edycja warszawskiego Basecampu, kliknij tutaj!