Relacja z Salesforce Basecamp Cologne 2018

W tym roku mamy za sobą aż dwa eventy Salesforce Basecamp! Niedawno opisaliśmy, jak wyglądał nasz udział w warszawskiej edycji wydarzenia, a tym razem chcielibyśmy wrócić pamięcią do naszej wizyty na Salesforce Basecamp Cologne.

 

O Salesforce Basecamp Cologne

 

Salesforce Basecamps to seria najważniejszych wydarzeń Salesforce, które odbywają się w największych miastach na całym świecie, przyciągając entuzjastów nowych technologii, rozwiązań chmurowych i innowacji.

Tegoroczna edycja wydarzenia w Kolonii skupiała się na najbardziej nowatorskich rozwiązaniach technologicznych w świecie biznesu. Jesteśmy w trakcie czwartej rewolucji przemysłowej – uderza nas niesamowita fala innowacji i nowych technologii, które zasadniczo zmieniają wszystkie gałęzie biznesu, ale także nasze codzienne życie. Dla firm oznacza to, że muszą dostosować się do nowych oczekiwań swoich klientów, którzy już teraz korzystają z możliwości inteligentnych technologii. Jednocześnie czwarta rewolucja przemysłowa stwarza ogromne możliwości dla firm w zakresie digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych.

 

Salesforce Basecamp Cologne

Salesforce Basecamp Cologne

Salesforce Basecamp Cologne

 

Cloudity na Salesforce Basecamp Cologne 2018

 

Cloudity pojawia się na warszawskiej edycji wydarzenia już od dwóch lat, a w tym roku szturmem wkroczyliśmy na rynek niemiecki! Wspólnie z jednym z naszych klientów – niemiecką firmą RobIoTic – zostaliśmy Złotym Partnerem Salesforce Basecamp Cologne. Można było znaleźć nas na przestrzeni expo przy standzie, gdzie rozmawialiśmy z licznymi gośćmi wydarzenia, a także pokazaliśmy na żywo rozwiązanie wypracowane wspólnie z RobIoTic – specjalne beercoaster’y wykorzystujące technologię IoT oraz inteligentne sensory.

Co najważniejsze – zaprezentowaliśmy się także na scenie! Wspólnie z RobIoTic rozmawialiśmy o naszej współpracy oraz o ogromnym wpływie technologii IoT, która zmienia spojrzenie na biznes o 180° – więcej na ten temat pisaliśmy również w jednym z naszych ostatnich artykułów. Na scenie pojawili się Dietmar Meding – partner zarządzający w RobIoTic, Ralf Krippner – partner w RobIoTic oraz Jakub Byrski – Business Consultant w Cloudity.

 

Salesforce Basecamp Cologne

Salesforce Basecamp Cologne

Salesforce Basecamp Cologne

 

Salesforce Basecamp Cologne 2018 był dla nas ogromnym zastrzykiem nowości, wiedzy i motywacji do dalszej pracy – dziękujemy wszystkim obecnym za udział i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!