Młodszy Programista

MŁODSZY PROGRAMISTA

W Cloudity tworzymy miejsce, w którym zawsze chcieliśmy pracować – otwarte na kontakty międzynarodowe, skoncentrowane na innowacjach i odważne technologicznie, a jednocześnie wyróżniające się doskonałą atmosferą. Prowadzimy projekty w technologii Salesforce, uważanej obecnie za najbardziej innowacyjną technologię biznesową na świecie, wspierając ją Javą, frameworkami JavaScriptowymi jak ReactJS i Aura, usługami AWS, a także metodyką Scrumową.

 

Jako platynowy partner Salesforce, pracujemy z organizacjami w ponad 20 krajach, promując wszechstronną znajomość technologii programistycznych i eksperymenty z nowymi technologiami, a przy tym nie boimy się trudnych rozwiązań. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy prawdziwie wpłynąć na rzeczywistość.

Do zadań Młodszego Programisty należy:

  • tworzenie aplikacji biznesowych w technologiach Java i Salesforce (i innych!),
  • współpraca z zespołami projektowymi po stronie klientów,
  • poszukiwanie nowych technologii, szczególnie w dziedzinach algorytmów uczących się, zwinnej integracji systemów i implementacji efektywnych interfejsów użytkownika.

 

Jeśli posiadasz analityczny umysł, czerpiesz satysfakcję z rozwiązywania problemów i nie boisz się niekonwencjonalnych rozwiązań – być może Twoje miejsce jest właśnie w naszym zespole!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, zapraszamy na stronę Cloudity: www.cloudity.pl

 

WYMAGANIA:

Od kandydatów na młodszych programistów oczekujemy przede wszystkim analitycznego podejścia oraz zamiłowania do rozwiązywania problemów, niezależnie od dziedziny – z przyjemnością poznamy Twoje dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie.

Potrzebne będą Ci także podstawowe umiejętności programistyczne, ponieważ na jednym z etapów rekrutacji poprosimy Cię o rozwiązanie łatwego zadania programistycznego w wybranym przez Ciebie języku programowania.

 

OFERUJEMY:

  • uczestnictwo w różnorodnych projektach programistycznych,
  • możliwość szerokiego rozwoju w zakresie twardych i miękkich umiejętności,
  • pracę z najnowszymi technologiami,
  • wsparcie w odkrywaniu nowych technologii i realny wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • elastyczny czas pracy w pełnym wymiarze godzinowym (jesteśmy otwarci na skrócenie czasu pracy w trakcie studiów),
  • certyfikację Salesforce,
  • pakiet medyczny i sportowy.

Brzmi dobrze? Kliknij przycisk aplikuj i rozwijaj swoją karierę w Cloudity!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie oraz o tym, kogo obecnie poszukujemy, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony: www.cloudity.pl

Do CV załącz kilka słów o tym, jak wygląda Twoja wymarzona praca.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)”

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: JD-07-19