Konferencje

Konferencje Cloudity

Cyfryzacja przedsiębiorstw, sztuczna inteligencja, Business Analytics... to tylko kilka tematów, które poruszamy podczas organizowanych przez nas konferencji online.

Zapraszamy do obejrzenia nagrań! Wybierz interesującą Cię konferencję, wypełnij formularz, a my bezpłatnie udostępnimy Ci zapis wybranego wydarzenia.

Jeśli po zapoznaniu się z materiałem będziesz mieć pytania, skontaktuj się z nami! Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Dostępne nagrania konferencji

 

Producenci dóbr konsumpcyjnych – wygrani dzięki technologii?

 

Czy branża produkcyjna radzi sobie z kryzysem ekonomicznym? Jak technologie pomagają firmom sprostać wyzwaniom w obszarach komunikacji i sprzedaży? Chcesz wiedzieć, jak kształtują się zachowania klientów w nowej rzeczywistości biznesowej?

 

Podczas konferencji naszymi gośćmi byli m.in przedstawiecie takich firm jak Empik, Allegro czy Reckitt Benckiser. Dowiedz się, jak postrzegają oni zmiany wywołane przez pandemię w branży produkcyjnej i wyciągnij wnioski dla swojej organizacji.

 

Prowadzący: Damian Przybył

Prelegenci: Przemysław Lasek, Adam Miziołek, Marek Skomorowski, Piotr Frankowski, Paweł Sobczak, Dominik Ziejewski, Magdalena Kurman, Mikolaj Lewandowski, Paweł Jaszczurowski

Obsługa Klienta: Data Driven Customer Service z Tableau

 

Spędzasz godziny na analizowaniu ogromnych ilości zgromadzonych danych? Chcesz wyciągać ważne wnioski z danych, ale nie wiesz, jak zacząć? Obejrzyj zapis naszej konferencji i dowiedz się więcej o zarządzaniu danymi z Tableau.

 

Przedstawiamy wyniki przeprowadzonego przez Cloudity, Tableau i Salesforce badania poziomu cyfryzacji Obsługi Klienta w Polsce. Czy Twoja organizacja jest gotowa na wyzwania, z którymi będzie mierzyć się branża Customer Service w związku z pandemią?

 

Prowadzący: Katarzyna Rodak

Prelegenci: Karol Michalak, Mateusz Gemra, Krzysztof Grabowski, Aneta Tobakos, Kama Targońska

 

Nadchodzące wydarzenie