Cloudity wysoko w rankingach Computerworld TOP200 & ITwiz Best 100

Jak zawsze w połowie każdego roku, podsumowano i opublikowano oficjalne zestawienia dotyczące działalność branży IT w Polsce. Rok 2017 był bez wątpienia czasem intensywnego rozwoju naszej firmy, co znalazło swoje odzwierciedlenie w osiągniętych wynikach. W tym roku Cloudity pojawiło się w aż dwóch rankingach wśród największych i najważniejszych firm IT w Polsce! To kolejny sukces naszej firmy, z czego niezmiernie się cieszymy.

 

Cloudity w Computerworld TOP200 & ITwiz Best 100

 

W tym roku po raz pierwszy pojawiliśmy się w raporcie Computerworld TOP200. To debiut naszej firmy, dlatego niezmiernie cieszymy się, że wymieniono nas w tak prestiżowym zestawieniu, analizującym sytuację na rodzimym rynku IT.

Computerworld TOP200 stanowi prestiżową publikację będącą od ponad 25 lat podstawowym źródłem informacji dla osób zainteresowanych polską branżą teleinformatyczną: dyrektorów i menedżerów IT, informatyków i analityków biznesowych, ale także potencjalnych klientów szukających informacji na temat dostawców rozwiązań IT obecnych aktualnie na polskim rynku. Celem rankingu jest jak najpełniejsze opisanie kondycji polskiej branży teleinformatycznej w perspektywie przychodów firm IT. Dane gromadzone są na podstawie ankiety CAWI (ang. Computer-Assisted Web Interview), do której dostęp otrzymują przedstawiciele firm informatycznych, telekomunikacyjnych oraz różnego rodzaju operatorów. Raport opracowuje International Data Group (IDG), czyli międzynarodowa firma zajmująca się publikacjami i badaniami poświęconymi rynkowi nowych technologii. Patronat nad raportem Computerworld TOP200 obejmuje Ministerstwo Gospodarki.

Cloudity Computerworld

W rankingu uplasowaliśmy się aż w czterech kategoriach! Najwyższe miejsce, bo 35. zajęliśmy w zestawieniu firm informatycznych o największym wzroście przychodów z IT w 2017 roku! Kolejna ważna dla nas pozycja to 49. miejsce wśród firm o największym wzroście przychodów z eksportu w 2017 roku. Wyniki Cloudity w pozostałych dwóch zestawieniach również wyglądają bardzo optymistyczne. Zajęliśmy kolejno 191. miejsce spośród największych dostawców usług IT w 2017 roku oraz 323. pozycję w zestawieniu największych firm informatycznych działających w Polsce w 2017 roku!

Pasmo sukcesów nie kończy się jednak na rankingu Computerworld TOP200. Kolejne wysokie lokaty zostały przez nas zajęte w innym polskim rankingu – ITwiz Best 100! To kolejny debiut naszej firmy – w rankingu głównym największych firm IT Cloudity zajęło 212 miejsce!

Cloudity Computerworld

 

Podsumowanie

 

Powodów do zadowolenia dla całego zespołu Cloudity nie brakuje, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje zajęte w poszczególnych rankingach podsumowujących poprzedni rok. A to dopiero początek naszej wspinaczki na szczyt! Po ponad czterech latach od powstania i intensywnego rozwoju w Polsce i za granicą, Cloudity staje się coraz ważniejszym graczem na rynku IT. Rankingi Computerworld TOP200 oraz ITwiz Best 100 potwierdzają naszą silną pozycję na rynku nowych technologii i oprogramowania biznesowego, na którym coraz śmielej rywalizujemy z międzynarodowymi firmami informatycznymi.

Mamy nadzieję na jeszcze szybszy i bardziej intensywny rozwój oraz dalszą ekspansję na nowe rynki. Nie byłoby to oczywiście możliwe bez zaufania naszych klientów oraz rzetelnej współpracy z naszymi partnerami. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, z którymi mieliśmy okazję współpracować w 2017 roku. Cieszymy się ze świetnych wyników i liczymy, że minione 12 miesięcy było doskonałym punktem wyjścia, aby i za bieżący 2018 rok zająć jeszcze wyższe lokaty!