Budowa aplikacji z Salesforce – relacja ze śniadania biznesowego

15 września 2016 r. zorganizowaliśmy w Warszawie śniadanie biznesowe, podczas którego dowiedzieliśmy się m.in. jak w praktyce wygląda budowa aplikacji z Salesforce. Wśród prelegentów znaleźli się: Bryan Scully z Salesforce, Tomasz Bączyk – Partner Zarządzający Jean Louis David oraz Andrzej Chodor – CTO Cloudity. 

 

Budowa aplikacji z App Cloud

 

Zaproszeni Goście dowiedzieli się, jakie możliwości daje App Cloud i w jaki sposób wykorzystać Salesforce do budowy aplikacji, które będą efektywnie wspierać, a nawet rewolucjonizować biznes. Doświadczenia firmy Jean Louis David (dowiedz się więcej z case study) pozwoliły na pokazanie mocy platformy force.com, która była wykorzystywana podczas wdrożenia realizowanego przez Cloudity. Tomasz Bączyk opisał liczne integracje przeprowadzone podczas wdrożenia, między innymi z systemami obsługi salonów fryzjerskich, czy z narzędziami do wysyłki SMS.

prezenetacja JLD

 

Co słychać na rynku aplikacji?

 

Przedstawiciel Salesforce – Bryan Scully – pokazał naszym Gościom główne tendencje rynkowe związane z budową aplikacji, kładąc nacisk na przykłady firm, które nie raz w zaskakujący sposób wykorzystały korzyści płynące z Platformy Salesforce. Prezentacja Bryan’a pokazała również, dlaczego warto zaufać temu środowisku i co sprawia, że aplikacje buduje się szybko, bardziej efektywnie, a co najważniejsze w bezpieczny sposób.

 

Budowa aplikacji z Salesforce w praktyce

 

Specjalistyczną wiedzą techniczną podzielił się Andrzej Chodor i opowiedział, jak w praktyce wygląda budowa aplikacji z Salesforce, przedstawiając doświadczenie Cloudity w tworzeniu własnych rozwiązań i różnorodnych integracji. Dowodem na łatwość budowy integracji było stworzenie przy Gościach połączenia pomiędzy instancją Sales Cloud a kalendarzem Google, co było szczególnie interesujące dla tych uczestników, którzy są specjalistami w obszarach technicznych.

Wydarzenie było pierwszym związanym z szerokim tematem, jakim jest budowa aplikacji z Salesforce, ale obiecujemy, że to nie ostatnie tego typu śniadanie, gdyż widzimy ogromne zainteresowanie wśród firm, które budują własne rozwiązania lub dopiero planują swoją przygodę z tworzeniem własnych aplikacji.

 

Gościom dziękujemy za przybycie, a wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o budowie aplikacji z Salesforce zapraszamy do zapoznania się z materiałami przygotowanymi specjalnie na to wydarzenie:

 

Budowa aplikacji z Salesforce

 

 

White paper – budowa aplikacji (pobieranie rozpocznie się po kliknięciu w link)

SNCF – case study Francuskich Kolei Państwowych (pobieranie rozpocznie się po kliknięciu w link)